Nestandartiniai virtuvės baldai

Virtuvės baldų gamyba pagal individualius užsakymus

Mūsų asortimente – klasikiniai ir modernūs virtuvės baldai, gaminami pagal individualius užsakymus. Funkcionalūs, kokybiški standartiniai bei nestandartiniai virtuvės baldai gaminami, atsižvelgiant į baldų mados tendencijas ir Jūsų norus.

Virtuvė ar valgomasis yra ta namų zona, kurioje praleidžiama daug laiko. Šiose patalpose gaminame maistą, čia visa šeima susirenka prie stalo, drauge valgome, dalijamės dienos įspūdžiais ir pan. Maža to, valgomajame neretai priimame ir svečius, tad ši patalpa atlieka ir reprezentacinę funkciją. Būtent todėl svarbus ne tik skoningas virtuvės interjeras, bet ir patogūs bei praktiški virtuvės baldai.

Evaldo baldai siekis – patenkinti visų klientų poreikius, atsižvelgiant į jų galimybes. Todėl užsiimame tiek standartinių, tiek nestandartinių virtuvės baldų gamyba pagal individualius užsakymus skirtingų išmatavimų bei išdėstymų virtuvėms. Projektavimo ir gamybos procesai neapsiriboja tik virtuvės patalpos išmatavimų kriterijumi, mums svarbi virtuvės visuma – jos bendras interjeras. Todėl mūsų rankoms pavaldi tiek klasikinių, tiek modernių virtuvės baldų gamyba.

Gaminame įvairių tipų patogias naudoti spintas, spinteles, stalčius. Mūsų gaminami virtuvės baldai derinami su Jūsų pasirinkta įmontuojama buitine technika. Pasirūpiname, kad visos detalės būtų praktiškos, tačiau nepamirštame pritaikyti ir dekoratyvių elementų, padėsiančių pabrėžti Jūsų virtuvės išskirtinumą.

Baldus gaminame tik iš aukščiausios kokybės medžiagų: medžio masyvo, natūralios medienos faneruotės, dažytų medžio dulkių plokščių (MDF) ar laminuotų medienos drožlių plokščių ir kt., naudojame aukščiausios kokybės BLUM furnitūrą.

Susisiekite
su mumis
footer image
Palikite mums žinutę ir mes pasiūlysime sprendimą jūsų interjerui
Sutinku, kad su manimi bus susisiekta dėl
sprendimo interjerui.