Talpūs prieškambario baldai

Prieškambario baldų gamyba pagal individualius užsakymus

Prieškambaris – tai ta erdvė, kurią pirmąją pamato į svečius užsukusieji. Prieškambario baldai turi būti talpūs, o, priklausomai nuo prieškambario dydžio, neretai ir kompaktiški. Mūsų siūlomi prieškambario baldai pagal skirtingus Jūsų poreikius: modernūs ir klasikiniai, erdvūs ir kompaktiški prieškambario baldai.

Tiek Jūs, tiek Jūsų svečiai, pravėrę namų duris, pirmiausiai patenka į prieškambarį. Prieškambario baldai turi talpinti ne tik visos Jūsų šeimos lauko drabužius bei avalynę, tačiau ir Jūsų svečių. Sudėtingiausia tuomet, jei gyvenate bute, kur prieškambariui skiriama ypač nedidelė patalpa. Atsižvelgdami į tai, mūsų specialistai pasiūlys Jums puikių talpių ir drauge kompaktiškų prieškambario baldų.

Jei gyvenate naujos statybos daugiabutyje ar individualiame name, tikriausiai turite progą džiaugtis erdviu prieškambariu. Šiuo atveju Jums turime itin platų talpių, nestandartinių, prabangių, modernių prieškambario baldų pasirinkimą. Galėsite nevaržyti savo fantazijų ir pasirinkti Jūsų norus bei galimybes atitinkančius prieškambario baldus.

Prieškambario baldų gamyba reikalauja patirties, kokybiškų medžiagų, tvirtų konstrukcijų. Maža to, mūsų prieškambario baldų gamyba neapsiriboja standartiniais sprendimais, mes prieškambario baldus dekoruojame veidrodinėmis detalėmis, deriname skirtingas medžiagas ir siekiame unikalumo.

Susisiekite
su mumis
footer image
Palikite mums žinutę ir mes pasiūlysime sprendimą jūsų interjerui
Sutinku, kad su manimi bus susisiekta dėl
sprendimo interjerui.