Ergonomiški darbo kambario baldai

Darbo kambario baldų gamyba pagal individualius užsakymus

Darbo kambario patalpai keliami tokie reikalavimai kaip patogumas, dėmesio neblaškančios spalvos bei interjero akcentai, ir, žinoma, ergonomiški darbo kambario baldai. Mes siūlome profesionaliai pagamintus, kokybiškus darbo kambario baldus: rašomuosius stalus, komodas, spintas, lentynas.

Darbo kambarys, nepriklausomai nuo to, ar jis įrengtas namuose, ar biure, reikalauja tam tikrų elementų. Pirmiausia, tai dizaineriai šią patalpą siūlo dažyti matinėmis, pastelinėmis ar tamsesnio atspalvio (ypač tinkama vyrų darbo kambariams) spalvomis, nedekoruoti ryškiais, dėmesį blaškančiais elementais, pasirinkti optimalius šviesos šaltinius, rinktis patogius, ergonomiškus darbo kambario baldus.

Darbo kambaryje praleidžiame labai daug laiko ir didesniąją jo dalį – sėdėdami. Vis dažniau pasirodančios medikų publikacijos apie sėdimo darbo žalą sveikatai sąlygojo tai, kad mes, būdami profesionalai, ieškome optimaliausių sprendimų, kad darbo kambario baldai būtų patogūs, saugūs ir nedarytų žalos Jūsų sveikatai.

Darbo kambario baldų gamyba įpareigoja mus apjungti turimą patirtį, kūrybiškumą, pažangias technologijas bei aukščiausios kokybės medžiagas. Siekiame, kad mūsų siūlomi klasikiniai, modernūs, įvairius stilius atspindintys darbo kambario baldai būtų ne tik estetiški, dailūs, tačiau drauge ir funkcionalūs bei komfortiški. Juk jais naudositės didžiąją dalį savo laiko.

Susisiekite
su mumis
footer image
Palikite mums žinutę ir mes pasiūlysime sprendimą jūsų interjerui
Sutinku, kad su manimi bus susisiekta dėl
sprendimo interjerui.