• en
  • lt
  • ru
Jūsų svajones paversime realybe!

Funkcionalūs vonios kambario baldai

Siūlome itin platų vonios kambario baldų pasirinkimą. Estetiški, patogūs vonios kambario baldai tiks didesnėms vonios kambario patalpoms, o tiems, kuriuos riboja plotas, pasiūlysime platų kompaktiškų, ergonomiškų ir nestandartinių vonios kambario baldų pasirinkimą.



Vonios kambario baldų gamyba pagal individualius užsakymus

Renkantis vonios kambario baldus, tikslinga atsižvelgti į šios namų zonos specifiką. Kokybiški vonios kambario baldai turi pasižymėti tvirtumu bei atsparumu drėgmei – šis išorės veiksnys neturi veikti baldo tekstūros ar jo deformuoti.

Kitas aspektas, kuris neretai riboja vonios kambario baldų pasirinkimą, yra šios patalpos išmatavimai. Jei gyvenate individualiame name, tikėtina, Jūsų vonios kambarys yra didesnis, erdvesnis, todėl turite daugiau jo dizaino sprendimų galimybių. Tačiau gyvenantieji butuose, ypač senesnės statybos, dažniausiai tenkinasi labai nedidele vonios kambario patalpa. Tokioje vonioje, kad ir kaip norėtumėte, nesutalpinsite daug vonios kambario spintelių. Tačiau remdamiesi savo patirtimi, pasiūlysime Jums optimalių sprendimų, kaip estetiškai ir ergonomiškai įsirengti ir nedidelę vonios zoną.

Vonios kambario baldų gamyba reikalauja patirties, žinių ir įgūdžių. Pasitelkę visus šiuos aspektus gaminame puikios kokybės vonios kambario baldus. Šiuolaikiniai vonios kambariai gali atspindėti bet kokią epochą, dvelkti prabanga, žaismingumu, spalvingumu. Vonios kambario baldų gamyba išlaisvina mūsų gebėjimus ir Jūsų fantazijas.