• en
  • lt
  • ru
Jūsų svajones paversime realybe!

Erdvę taupančios spintos stumdomomis durimis

Spintos stumdomomis durimis pastaruoju metu sparčiai populiarėja ne be reikalo. Stumdomos durys atrodo ne tik estetiškiau bei dailiau už mums įprastas tradicines varstomas duris, tačiau drauge ir padeda taupyti patalpos erdvę. Mūsų gaminamos spintos stumdomomis durimis pasižymi plačiomis dizaino pasirinkimo galimybėmis ir plačiu pritaikymo spektru.Spintų stumdomomis durimis gamyba pagal individualius užsakymus

Baldas, be kurio tikriausiai daugelis neįsivaizduotume nė vienų namų, yra spinta. Spintose laikome drabužius, avalynę, knygas ir daugelį kitų daiktų bei smulkmenų, kuriuos spintos durys paslepia nuo pašalinių akių. Daugelį metų buvo įprasta, kad spintos komplektuojamos su varstomomis durimis. Tačiau jau kuris laikas rinkoje sparčiai populiarėja spintos stumdomomis durimis.

Stumdomos durys suteikia ženkliai daugiau galimybių projektuoti namų patalpas bei kurti savitą interjerą. Stumdomos durys, priešingai nei atveriamos, neužima papildomos patalpos erdvės, todėl tai puikus pasirinkimas mažiems kambariams. Spintos stumdomomis durimis puikiai montuojamos nišose ar palėpėse.

Stumdomos durys šiais laikais atveria itin plačias interjero dizaino galimybes. Spalvų, tekstūrų įvairovė leis Jums išlaisvinti savo fantaziją ir susikurti svajonių spintą. Maža to, spintos stumdomomis durimis bus puikus pasirinkimas vaikų kambariui, kadangi jos yra ženkliai saugesnės. Mažieji kartais susiduria su ne itin maloniu dalyku – atveriamos spintos durys skaudžiai priveria pirštukus. Spintose stumdomomis durimis montuojamos specialios apsaugos, neleidžiančioms spintai staigiai užsiverti.

Spintų stumdomomis durimis gamyba apjungia plačias kūrybiškumo, kokybiškų medžiagų ir pažangių gamybos technologijų panaudojimo galimybes.