• en
  • lt
  • ru
Jūsų svajones paversime realybe!

Funkcionalūs komercinės paskirties baldai

Komercinės paskirties baldai ne tik atlieka pagrindinę savo funkciją – jie taip reprezentuoja Jūsų veiklą. Mūsų specialistai pagal Jūsų poreikius ir pageidavimus pagamins komercinės paskirties baldus, skirtus grožio salonams, parduotuvėms ar kita veikla užsiimančioms įmonėms.Komercinės paskirties baldų gamyba pagal individualius užsakymus

Dažniausiai komercinės paskirties baldų užsakovai yra kirpyklos, grožio salonai, SPA centrai, parduotuvės. Mes puikiai suprantame, kad komerciniai baldai reprezentuoja, sukuria pirminį įvaizdį apie paslaugas teikiančią vietą, todėl komercinių baldų gamyba yra labai atsakingas procesas.

Mes siūlome klasikinius ir modernius, standartinius ir nestandartinius, prabangius ir kompaktiškus komercinius baldus. Jų pasirinkimo galimybes dar labiau praplečia plati spalvų gama, naudojamų furnitūrų įvairovė, projektavimo ir dizaino sprendimai.

Komercinių baldų gamyba remiasi tik aukščiausios kokybės medžiagų panaudojimu, siekiant baldų ilgaamžiškumo, patvarumo, esant net itin dideliems klientų srautams. Jei turite komercinių baldų viziją – mes ją įgyvendinsime!